image
image

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Hypotéky > Hypotéka bez vybrané nemovitosti

Hypotéka bez vybrané nemovitosti

Je to jednoduché, podepíšete hypoteční úvěr a na výběr nemovitosti máte až tři roky čas. 

Jaké jsou výhody?

Peníze máte k dispozici rychleji než jiní zájemci o kupovanou nemovitost

Jiného zájemce čeká celý proces vyřizování hypotéky. Vy máte peníze k dispozici za pár dní. To slyší rádi především prodávající a realitní kanceláře. Právě díky této výhodě si mohou nakonec vybrat Vás.

Po výběru nemovitosti už nemusíte bance dokládat příjem

Místo výplaty Vám chodí mateřská nebo rodičák? Na Vašem daňovém přiznání máte podstatně nižší čísla než v předchozích letech? Měnil(a) jste práci a jste ve zkušební době? Přešla/přešel jste z HPP na živnosťák a nemáte ještě ani rok podnikání za sebou? Nic z toho nevadí, protože už podruhé nemusíte bance příjmy dokládat. Doložili jste je na začátku při schvalování hypotéky a to je dostačující.

Úrokovou sazbu máte garantovanou

Sazba je totiž v úvěrové smlouvě daná a platná po celou dobu fixace, jakou jste si zvolili na začátku. Když při vyřizování této hypotéky narazíte na období, kdy jsou sazby nižší, už Vás například za dva roky při finálním výběru nemovitosti nemusí trápit, že jsou sazby podstatně výše.

Uvažujete nad hypotékou bez vybrané nemovitosti? Kontaktujte mě. Rád pomohu.